GÖKTÜRK
Göktürk Projesi

GÖKTÜRK KARMA EVLER

MAY DEMİRLİ, tüm projelerde, mimari gerekliliklere ve tekniklere sadık kalmak koşuluyla, özgün kimliğe sahip çizgiler oluşturur. Her zaman yeniliğe açık olmak, hem Sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarımızda en önemli etkenlerden biridir.

Yapılarında olmazsa olmaz teknoloji ürünlerini temel gereksinimler içerisine katarak, konut ve iş yeri sahibi olmak isteyenlere sunan firmamız, projelerinde ve üretim süreçlerinde kentsel çevreye uyumluluğu ön planda tutar.

MAY DEMİRLİ, kurumsal yapılanmasının işleyişini, hedeflerini, temel stratejileri ve rekabet modellerini Müşteri Odaklı yaklaşımlar üzerine kurmuştur. Müşteri en değerli Öz varlığımızdır.

Rekabet gücümüzü artırmanın temelinde sürekli gelişim yatar. Bu amaçla gerek grup içi, gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile çalışanların bilgi ve becerilerinin sürekli olarak yükseltilmesi hedeflenir.

Konut gibi kalıcı değerler üreten MAY DEMİRLİ, SİZİNLE ilişkisini, binaları kadar sağlam temeller ve güven üzerine inşa eder.

YERİ
Göktürk / Eyüp
İNŞAAT ALANI
13.000 m2
KONUT SAYISI
69 Daire
KONUT TİPLERİ
1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
SOSYAL DONATILAR
Açık yüzme havuzu,Kapalı yüzme havuzu,
Fitness,Sauna,Kapalı Otopark

BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ
Temmuz 2009 – Haziran 2011