10 Reasons

Number 1

 

1980 yılında DEMİRLİ TİCARET adı altında yapı malzemeleri sektörüne adım atan firmamız İstanbul’un muhtelif bölgelerinde birçok alt yapı ve üst yapı işlerinde yer almıştır.
1994 yılında DEMİRLİ İNŞAAT YAPI ELEMANLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. kurulmuş gelişen inşaat sektörünün talepleri doğrultusunda yeni bir yapılanmayla ürün kalitesini geliştirip çalışmalarına hız vermiş ve Eyüp, Göktürk, Kemerburgaz bölgesinde çeşitli konut projelerine imza atmıştır.
İnşaat sektörünün yükselen ivmesi ve Kentsel Dönüşüm harekatıyla birlikte yeni konsept projelere imza atmak amacı ile MAY DEMİRLİ İNŞAAT kurulmuş ve projeler geliştirmeye başlamıştır.

Felsefe

TEMELİ İNSANA VE DOĞAYA SAYGI OLAN, BİREYİN DOĞALLIĞIYLA BAĞINI KOPARMAYAN, MODERN MİMARİ VE TEKNOLOJİDEN ÜST DÜZEYDE FAYDALANAN BİNALAR...
Amacımız, sadece bir konut değil, tüm projelerimizde firmamızın izi olarak belirgin bir şekilde ortaya çıkan kaliteden taviz vermeden, insanların yaşamlarını huzurlu ve mutlu sürdürecekleri, mimari açından özgün yaşam alanları tasarlayıp, sunmaktır.
MAY DEMİRLİ sosyal donatılar ile zenginleştirilmiş, özgün mimari çizgilere sahip, İnşaat tecrübesinin yanında kalite, maliyet ve zaman yönetimleri dahil birçok değişken etkeni de barındıran uzman proje yönetimi ile konutların inşasını gerçekleştirmektir.

Number 1
Number 2

Mimari Yaklaşım

MAY DEMİRLİ, tüm projelerde, mimari gerekliliklere ve tekniklere sadık kalmak koşuluyla, özgün kimliğe sahip çizgiler oluşturur. Her zaman yeniliğe açık olmak, hem Sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarımızda en önemli etkenlerden biridir.
Yapılarında olmazsa olmaz teknoloji ürünlerini temel gereksinimler içerisine katarak, konut ve iş yeri sahibi olmak isteyenlere sunan firmamız, projelerinde ve üretim süreçlerinde kentsel çevreye uyumluluğu ön planda tutar.

May Demirli ve Siz

MAY DEMİRLİ, kurumsal yapılanmasının işleyişini, hedeflerini, temel stratejileri ve rekabet modellerini Müşteri Odaklı yaklaşımlar üzerine kurmuştur. Müşteri en değerli Öz varlığımızdır. Rekabet gücümüzü artırmanın temelinde sürekli gelişim olduğunun bilinciyle, gerek grup içi, gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile hem kendimiz hem de çalışanların bilgi ve becerilerinin sürekli olarak yükseltilmesini hedefliyoruz.
Konut gibi kalıcı değerler üreten MAY DEMİRLİ, SİZİNLE ilişkisini, binaları kadar sağlam temeller ve güven üzerine inşa eder.

Number 3